+90 (212) 963 01 84

Hakkımızda

Hakkımızda


2012 yılında kurulan Codevist Bilişim Teknolojileri, Başakşehir Teknoloji Merkezinde, bulut bilişim ve mobil yazılım alanlarında faaliyetlerini sürdürmektedir. CodeVist Bilişim Teknolojileri; farklı teknolojilerde bilgi birikimine sahip profesyonel kadrosu ile Türkiye’de insanlara ve her sektördeki kuruluşlara platform bağımsız, gerçek zamanlı, hayatlarını kolaylaştıracak çözümler sunmayı hedeflemektedir. Codevist Bilişim Teknolojileri; çok farklı sektörde, farklı kurumlara teknoloji altyapısı, farklı platformlarda yazılım geliştirme, internet uygulamaları, entegrasyon, veritabanı yönetimi, sistem yönetimi, proje yönetimi, danışmanlık ve eğitim hizmetleri sunar.

Piyasaya Hızlı Çıkış

İhtiyacınız olan ürünün en hızlı şekilde piyasaya çıkması ihtiyacınızı biliyoruz. Projenizi tam zamanında yayına almak müşterilerimiz için öncelikli hedefimiz olmakla birlikte, yeni fikirle ve görsel çalışmalarımızla destekleyerek projelerinizi geliştiriyoruz.

Hızlı Reaksiyon

Agile yazılım metodolojisi kullanarak projenizin geliştirme safhasında sorularınıza hızlı yanıt veren ekibimizle projenin her adımından haberdar olabileceksiniz. Bunun dışında projenin en sağlıklı şekilde ilerlemesi için gereken tüm teknik alt yapıya sahibiz.

Proje Yönetiminde Bütünlük

Tüm Platformlarda çalışacak projeniz geliştirilirken back-end takımımız iş çözümlerinizi yürütürken front-end takımımız mükemmel kullanıcı arayüzüne sahip ekranlar geliştirir.

Yol Hikayemiz


codevist-yol-haritasi-1

2012

Codevist, dünyanın en güzel şehri istanbul’da yenilikçi çözümleri müşterileriyle buluşturmak amacıyla iki yüksek bilgisayar mühendisi tarafından kurulmuştur.

codevist-yol-haritasi-2

2013

Odağımızı bulut bilişim ve mobil platformlara kaydırarak, yenilikçi mobil çözümler ile dünya ölçeğinde ürettiğimiz projelerle dünya ile yarışıyoruz.

codevist-yol-haritasi-3

2014

Başakşehir Living Lab Kuluçka merkezindeki yeni ofisimiz ve yeni web sitemizle beraber, yenilikçi çözümler üretmeye devam ediyoruz.

codevist-yol-haritasi-4

2017

Her geçen gün büyüyen müşteri portföyümüz, altyapı ve uzman kadromuzla projelerinizi ölçekleyerek hayata geçirmeye devam ediyoruz.

Başlıca Çözümlerimiz


Web ve Cloud Tabanlı Yazılım Geliştirme

Web ve Cloud Tabanlı Yazılım Geliştirme

 

Detaylı Bilgi

Mobil (Native-Hibrit) Yazılım Geliştirme

Mobil (Native-Hibrit) Yazılım Geliştirme

 

Detaylı Bilgi

Bankacılık, Finans, Ödeme Sistemleri Ve Finansal Teknoloji Çözümleri

Bankacılık, Finans, Ödeme Sistemleri Ve Finansal Teknoloji Çözümleri

 

Detaylı Bilgi

Yazılım Geliştirme Danışmanlığı

Yazılım Geliştirme Danışmanlığı

 

Detaylı Bilgi

Biz Kimiz

Yazılım ve internet teknolojilerini, iş geliştirme bakış açımızla birleştirip; verimlilik arttırma, geleceğe yönelik çözümler sunma ve yeni iş ufakları açma amacıyla kurulmuş bir teknoloji firmasıyız.

Ne Düşünürüz

Codevist olarak her proje başlangıcında iyi analiz, proje takvimine uymayı ve projenizi severek yapmayı taahhüt eder ve proje sonrasında ve canlıya geçiş ardından bakım süresince de bu anlayışa sadık kalmayı taahhüt ederiz

Temel Değerlerimiz

  • Takım Ruhu
  • Çeviklik
  • İşimizi severek yapma
  • Girişimcilik
  • Etkin Teknoloji Kullanımı

İş Arayışınız mı var ?

İş Arayışınız mı var ?

 

Codevist Takımına Katılın

Başvuru Yap!

Bizden Kareler