+90 (212) 963 01 84

Yazılım Geliştirme Danışmanlığı

Codevist Bilişim TeknolojileriHizmetlerimizYazılım Geliştirme Danışmanlığı

Codevist Web Ve Mobil Yazılım Geliştirme Danışmanlığı, Proje Yönetimi Danışmanlığı


Yazılım Geliştirme konusu yazılımların hayatımızdaki önemi arttıkça daha çok önem kazanan bir konu olmuştur.

Teknolojik gelişmelerin hızla artmasıyla birlikte, hayatımızın ayrılmaz bir parçası olan yazılım, günümüzde hemen her sektörde karşımıza çıkmaktadır.

Yazılım geliştirme, insanların hayatlarını kolaylaştırmak, yeni yazılımlar meydana getirmek ve var olan yazılımları optimize ederek daha kullanışlı bir hale getirmek için yapılan çalışmalara verilen isimdir.

Yazılım geliştirme, firma veya kişilerin ihtiyaç duydukları yazılım sistemlerinin mühendislik prensiplerini gözeterek tasarımlarının yapılması, geliştirilmesi ve bir ürün haline getirilmesini hedefler.

Codevist, bilgi birikimi, tecrübe ve hazır altyapılarını potansiyel veya mevcut iş ortakları ile paylaşmaktan büyük mutluluk duyar. 

Proje başlangıcında, projenin takvimi yetişmeyeceği durumlarda veya proje canlıda koşarken çıkan problemlerde hızlı ve çevik bir şekilde müşteriye danışmanlık vererek olası problemleri göz önüne serer ve birlikte çözüm üretir.

Proje danışmanlığı noktasında yaklaşımımız, sadece anı kurtararak problemi çözmek değil, sonrasında ortaya çıkabilecek olası performans ve güvenlik problemlerini öngörerek uygun kalıcı çözümler üretmektir.

Yazılım Geliştirme Danışmanlığı Verdiğimiz Konular


Kurumsal Yazılım Geliştirme Danışmanlığı

Startup Yazılımlarının Hayata Geçirilmesi Danışmanlığı

Web Proje Danışmanlığı

Mobil Proje Danışmanlığı

Bulut Projeleri Danışmanlığı

Fintek Proje Danışmanlığı

EMV Proje Danışmanlığı

Hibrit Mobil Proje Danışmanlığı

Proje Tasarımı Danışmanlığı

Proje Kaynak Belirleme Danışmanlığı

Güvenli Yazılım Geliştirme Danışmanlığı

Yazılım Projeleri Yönetim Danışmanlığı

Buluta Geçiş Danışmanlığı

Seo Danışmanlığı

E-Ticaret Danışmanlığı


Projelerinizi hızlandırmak, ölçeklenebilir ve sağlam altyapı ile büyütme konusunda size destek vermek için sabırsızlanıyoruz.

Sizde hemen bizimle iletişime geçin ve yazılım geliştirme ve proje yönetimi konusunda uzman ekibimizle birlikte işinizi ve iş süreçlerinizi birlikte büyütelim.