Danışmanlık Hizmetleri

Codevist Danışmanlık Hizmetleri


Yazılım Danışmanlık Hizmetleri

Yazılım Geliştirme konusu yazılımların hayatımızdaki önemi arttıkça daha çok önem kazanan bir konu olmuştur.

Teknolojik gelişmelerin hızla artmasıyla birlikte, hayatımızın ayrılmaz bir parçası olan yazılım, günümüzde hemen her sektörde karşımıza çıkmaktadır.

Yazılım geliştirme, insanların hayatlarını kolaylaştırmak, yeni yazılımlar meydana getirmek ve var olan yazılımları optimize ederek daha kullanışlı bir hale getirmek için yapılan çalışmalara verilen isimdir.

Yazılım geliştirme, firma veya kişilerin ihtiyaç duydukları yazılım sistemlerinin mühendislik prensiplerini gözeterek tasarımlarının yapılması, geliştirilmesi ve bir ürün haline getirilmesini hedefler.

Yazılım Geliştirme Danışmanlığı

Codevist, bilgi birikimi, tecrübe ve hazır altyapılarını potansiyel veya mevcut iş ortakları ile paylaşmaktan büyük mutluluk duyar.
Proje başlangıcında, projenin takvimi yetişmeyeceği durumlarda veya proje canlıda koşarken çıkan problemlerde hızlı ve çevik bir şekilde müşteriye danışmanlık vererek olası problemleri göz önüne serer ve birlikte çözüm üretir.

Proje danışmanlığı noktasında yaklaşımımız, sadece anı kurtararak problemi çözmek değil, sonrasında ortaya çıkabilecek olası performans ve güvenlik problemlerini öngörerek uygun kalıcı çözümler üretmektir.

Yazılım Geliştirme Danışmanlığı Verdiğimiz Konular
Bulut Bilişim Danışmanlık Hizmetleri


Codevist olarak, Microsoft Azure, Amazon ve Google Cloud bulut bilişim platformları üzerindeki servisler üzerine yazılım geliştirme ve satın alma noktasından kurulum noktasına kadar, tüm ürünler için danışmanlık hizmetleri vermekteyiz.

İşinizi Cloud (Bulut)'a taşıyarak, mevcut bt altyapınızı genişletebilir, kullandığınız kadar ödeme yapar, uygulamalarınızı her yerden ve her cihazdan kullanabilirsiniz. Fortune 500 listesinde bulunan firmaların yaklaşık %85'i bulut bilişim kullanıyor, her yıl yaklaşık 200.000 yeni firma işini Cloud (Bulut)'a taşıyor.

İşinizi Cloud (Bulut)'a taşımak ve Cloud (bulut) servislerinden herhangi birini satın almak istediğinizde bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Codevist Bulut Bilişim

Bulut Bilişim Üzerinde Danışmanlık Verdiğimiz Başlıca Konular
Projelerinizi hızlandırmak, ölçeklenebilir ve sağlam altyapı ile büyütme konusunda size destek vermek için sabırsızlanıyoruz.
Sizde hemen bizimle iletişime geçin ve yazılım geliştirme ve proje yönetimi konusunda uzman ekibimizle birlikte işinizi ve iş süreçlerinizi birlikte büyütelim.